Jaki czajnik elektryczny kupić?

0

Written by in Gadżety, Porady3 lutego, 2016

Czajnik elektryczny, choć nie wyparł całkowicie swojego tradycyjnego odpowiednika, dla wielu osób pozostaje najlepszym urządzeniem do szybkiego zagotowania wody na herbatę lub kawę. Jaki jednak czajnik najlepiej wybrać, by nasz zakup okazał się satysfakcjonujący?

Read this post Read more

Samsung Galaxy Note 3 i Galaxy Gear zaprezentowane!

0

Written by in Gadżety, Mobile, Newsy5 września, 2013

Wczorajszy dzień był dla wszystkich fanów koreańskiego Samsunga oraz linii Galaxy niezwykle szczęśliwy – mogli oni bowiem obejrzeć prezentację nowych urządzeń, które niebawem poszerzą rodzinę Galaxy. Szykować trzeba trzy nowe miejsca – dla Note’a 3, Galaxy Gear oraz Note’a 10.1. Dzisiaj o dwóch pierwszych.

Read this post Read more

Na rogu Nordau i Wall Street – lektura ciekawa, ale…

1

Written by in Gadżety14 sierpnia, 2013

Czy o historii izraelskiej firmy hi-tech można opowiadać ciekawie i zajmująco? Historie wielkich biznesów często okraszone są fajerwerkami i niespodziewanymi zwrotami akcji, szczególnie, kiedy za adaptację scenariusza bierze się Hollywood. Roni Einav w książce Na rogu Nordau i Wall Street udowadnia jednak, że o interesach można mówić całkiem ciekawie.

Read this post Read more

SmartWatch 2 niebawem w sklepach

1

Written by in Gadżety, Hardware27 czerwca, 2013

Kiedy w mediach pojawił się temat inteligentnych zegarków, Sony był jednym z pierwszych producentów, którzy postanowili zaatakować nieznany dotąd teren. Ich SmartWatch nie pobił rekordów popularności – był nieco toporny, miał wąski zakres zastosowań oraz kiepską baterię. Najwyraźniej jednak to nie zniechęciło Japończyków, bowiem niedługo przeprowadzą kolejny szturm na sklepy i spróbują uświadomić konsumentom, że […]

Read this post Read more

Sterowanie gestem dla każdego

0

Written by in Gadżety28 lutego, 2013

Tradycyjne kontrolery, takie jak mysz czy klawiatura mogą powoli odchodzić do lamusa – ponoć już tylko trzy miesiące dzielą nas od premiery urządzenia, które pozwoli nam na sterowanie komputerem dzięki gestom. Leap Motion był już nazywany między innymi Kinectem na sterydach, a już 13 maja mamy się przekonać o jego możliwościach, bowiem wtedy trafi do […]

Read this post Read more

Amazon Kindle Paperwhite – Unboxing

0

Written by in Gadżety27 lutego, 2013

Wczoraj przeprowadziłam unboxing Kindle Paperwhite – dziś możecie to już zobaczyć.

Read this post Read more