Laptop do gier – na co zwrócić uwagę?

0

Written by in Hardware8 czerwca, 2016

O jakości gry na laptopie decydują nie tylko wydaje komponenty, ale również odpowiednia klawiatura czy ekran. Zanim zakupimy idealny laptop do gier, warto sprawdzić, na jakie elementy powinny zwrócić naszą uwagę. Tylko wtedy będziemy mogli w pełni cieszyć się wspaniałą grafiką oraz realizować kolejne misje, jakie postawili przed nami autorzy gry.

Read this post Read more

Co przyniesie era post-PC?

0

Written by in Hardware6 maja, 2016

Coroczny raport IDC pokazuje wyraźnie, że zapowiedzi analityków sprawdzają się. Rynek komputerów osobistych przechodzi znaczne przeobrażenia. Co to oznacza dla nas, użytkowników? Jak wkrótce będzie wyglądać rynek komputerów? O tym w poniższym artykule.

Read this post Read more

PlayStation 4, czyli śpiew przyszłości

0

Written by in Gry, Hardware12 października, 2015

Konsola PlayStation 4 firmy Sony została ukazana światu już ponad 2 lata temu. Na polskim zaś rynku kilka miesięcy później. Choć wydaje się, że jest to spory kawałek czasu, tak naprawdę dopiero po tym czasie, można ocenić w pełni to, co potrafi nowa maszynka Sony. A potrafi dużo.

Read this post Read more

Hakerstwo a „hakierstwo” – fikcja a rzeczywistość

0

Written by in Hardware, Newsy9 sierpnia, 2015

W niezliczonych filmach i serialach zawsze w składzie specjalistów jest miejsce od jednego speca nie popisującego się siłą mięśni, ani celnego strzelania, lecz w łamaniu cyfrowych zabezpieczeń. Za pomocą kilku kliknięć potrafią niemalże cuda. A jak wygląda rzeczywistość?

Read this post Read more

Microsoft Surface 2 – warto?

0

Written by in Hardware, Newsy21 października, 2013

O Microsofcie można mówić naprawdę wiele złego, ale gigant z Redmond walkę o pozycję na rynku ma chyba zaczepioną głęboko w DNA. Po takim sobie przyjęciu tabletów z serii Surface, MS nie porzucił pomysłu, ale zamknął się w laboratoriach by konsumenci na widok drugiej odsłony urządzenia wyskoczyli z butów. Czy Surface Pro 2 podołał zadaniu?

Read this post Read more

Sprzedaż komputerów osobistych najgorsza w historii

5

Written by in Hardware, Newsy11 lipca, 2013

Segment sprzedaży komputerów osobistych ma się źle od bardzo długiego czasu – dla nikogo nie jest to większą tajemnicą. Urządzenia mobilne zagarniają coraz większą połać rynku, nic zatem dziwnego, że często na zbyt ciężkie i mało poręczne laptopy brakuje chętnych. Z roku na rok, z kwartału na kwartał czy nawet z miesiąca na miesiąc sprzedać […]

Read this post Read more

SmartWatch 2 niebawem w sklepach

1

Written by in Gadżety, Hardware27 czerwca, 2013

Kiedy w mediach pojawił się temat inteligentnych zegarków, Sony był jednym z pierwszych producentów, którzy postanowili zaatakować nieznany dotąd teren. Ich SmartWatch nie pobił rekordów popularności – był nieco toporny, miał wąski zakres zastosowań oraz kiepską baterię. Najwyraźniej jednak to nie zniechęciło Japończyków, bowiem niedługo przeprowadzą kolejny szturm na sklepy i spróbują uświadomić konsumentom, że […]

Read this post Read more

Asus na Computex 2013

0

Written by in Hardware, Mobile, Newsy4 czerwca, 2013

Wczoraj, z okazji konferencji Computex 2013 zajrzeliśmy na stanowisko Acera. Dzisiaj natomiast sprawdzimy, co swoim użytkownikom zaprezentował Asus.

Read this post Read more

Iconia W3, Aspire S3 i S7, czyli Acer na Computex 2013

0

Written by in Hardware, Newsy3 czerwca, 2013

Co roku w mieście Tajpej odbywa się odbywa się konferencja poświęcona najnowszym produktom miejscowych producentów. To często tam swoje nowości pokazują firmy takie, jak Acer czy Asus. Sama konferencja jeszcze trwa, lecz do tej pory pokazano już kilka urządzeń, które w najbliższym czasie mogą zawładnąć sercami wszystkich it-freaków.

Read this post Read more

Nowe funkcje dla Google+ oraz Pixel 4G zapowiedziane

0

Written by in Hardware, Mobile26 marca, 2013

Dnia wczorajszego dużo informacji wypłynęło z biur zlokalizowanych na Mountain View  – Google nie próżnuje, dzięki czemu użytkownicy smartfonów dostali odświeżoną wersję aplikacji mobilnej Google+, sam portal zyskał możliwość ustawienia gifów w miejsce zdjęcia profilowego, zaś kwiecień ma należeć do wielbicieli przedstawianego już na naszym blogu Chromebooka w wersji LTE, bowiem zapowiedziano dokładną datę premiery […]

Read this post Read more