Dwa telefony od Amazonu na horyzoncie

0

Written by in Mobile, NewsyPaździernik 3rd, 2013

Po szumie wywołanym informacją, że Amazon planuje otworzyć swoje oddziały na terenie Polski przychodzi kolejna wiadomość dotycząca amerykańskiego giganta internetowego. Okazuje się bowiem, że koncern szykuje się do wypuszczenia na rynek dwóch telefonów. Nie byłoby w tym nic aż tak bardzo zaskakującego gdyby nie fakt, że jeden z nich ma być obsługiwany przez przestrzenny interfejs, […]

Read this post Read more

Nismo watch, czyli Nissan również będzie miał swój inteligentny zegarek

0

Written by in Mobile, NewsyWrzesień 9th, 2013

O inteligentnych zegarkach mówi się ostatnio dużo i często – w gruncie rzeczy to nic dziwnego, bowiem każda licząca się na rynku nowoczesnych technologii firma chciałaby mieć w swoim portfolio podobne urządzenie. Można zatem zaryzykować stwierdzenie, że to przyszłość urządzeń mobilnych. Dzięki temu smartfony wcale nie muszą przestać rosnąć, bowiem ich funkcjami sterować będziemy z […]

Read this post Read more

Samsung Galaxy Note 3 i Galaxy Gear zaprezentowane!

0

Written by in Gadżety, Mobile, NewsyWrzesień 5th, 2013

Wczorajszy dzień był dla wszystkich fanów koreańskiego Samsunga oraz linii Galaxy niezwykle szczęśliwy – mogli oni bowiem obejrzeć prezentację nowych urządzeń, które niebawem poszerzą rodzinę Galaxy. Szykować trzeba trzy nowe miejsca – dla Note’a 3, Galaxy Gear oraz Note’a 10.1. Dzisiaj o dwóch pierwszych.

Read this post Read more

Nokia umarła

1

Written by in Mobile, NewsyWrzesień 3rd, 2013

A zatem stało się – po powolnej agonii fiński producent telefonów komórkowych prawdopodobnie zniknie z rynku już niebawem. Paradoksalnie dzieje się to w momencie, w którym Nokia – wydawałoby się – odbija się od dna. Chwilowy przebłysk na smartfonowym firmamencie był tylko łabędzim śpiewem.

Read this post Read more

Dlaczego HTC wciąż funkcjonuje poniżej swoich możliwości?

2

Written by in MobileSierpień 28th, 2013

HTC od dłuższego czasu zmaga się z przeciwnościami losu w postaci bardzo niskiej sprzedaży swoich produktów. Wydawało się, że na początku zeszłego roku w koncernie może być tylko lepiej – Tajwańczycy postanowili nieco zmienić komunikację marketingową, inwestując w nową kampanię olbrzymie sumy pieniędzy. Okazuje się jednak, że firmie wciąż czegoś brakuje.

Read this post Read more

Znamy cenę ‚taniego’ iPhone’a

2

Written by in MobileLipiec 6th, 2013

Wraz z początkiem roku świat obiegła informacja, że Apple szykuje się do premiery budżetowej wersji swojego flagowego smartfonu – iPhone’a. Ostatnio w tym temacie pojawiło się coraz więcej nowych informacji. Jedną z nich jest cena, jaką trzeba będzie zapłacić za telefon.

Read this post Read more

Asus na Computex 2013

0

Written by in Hardware, Mobile, NewsyCzerwiec 4th, 2013

Wczoraj, z okazji konferencji Computex 2013 zajrzeliśmy na stanowisko Acera. Dzisiaj natomiast sprawdzimy, co swoim użytkownikom zaprezentował Asus.

Read this post Read more

Facebook Home – co dalej?

0

Written by in Mobile, Social mediaKwiecień 8th, 2013

W czwartek oczy świata IT w większości były skierowane na konferencję, na której Mark Zuckerberg zapowiadał Facebook Phone’a i Facebook Home. Oczywiście każdy ma już swoje zdanie na temat słuszności projektu oraz potencjału, który prezentuje – nic zatem dziwnego, że w tej kwestii wypowiedziano się również w Redmond, siedzibie Microsoftu. Co myślą Ballmer i spółka?

Read this post Read more

Komu potrzebny jest Facebook Phone?

0

Written by in Mobile, NewsyKwiecień 4th, 2013

Już dzisiaj odbędzie się konferencja organizowana przez twórcę i właściciela Facebooka. Czego możemy się po niej spodziewać? Sieć aż huczy od plotek dotyczących projektu Facebook Home, który miałby być nakładką na pełnoprawny system Android oraz Facebook Phone’a – nowego, dedykowanego modelu smartfona HTC.

Read this post Read more

Urządzenia mobilne wydajniejsze niż konsole obecnej generacji?

0

Written by in Gry, MobileKwiecień 3rd, 2013

Zastanawialiście się może kiedyś, siedząc z kontrolerem w dłoni, kiedy telefony komórkowe otrzymają potencjał graficzny równy obecnej generacji konsol? Okazuje się, że ta chwila nadejdzie lada moment, a przynajmniej tak twierdzi jeden z wiceprezesów Nvidii, Tony Tamasi. Czy to tylko reklama nowych produktów elektronicznego giganta, czy może faktycznie urządzenia mobilne niedługo zostawią desktopy w tyle?

Read this post Read more

Latest News From

Laptop do gier – na co zwrócić uwagę?

Czerwiec 8th, 2016
Written by

Co przyniesie era post-PC?

Maj 6th, 2016
Written by

Jaki czajnik elektryczny kupić?

Luty 3rd, 2016
Written by