Jak wybrać laptop dla nastolatka?

0

Written by in Newsy, PoradyStyczeń 8th, 2016

Nie ma co ukrywać, że w dzisiejszych czasach Internet jest najszybszym i najważniejszym źródłem wiedzy dla uczącej się młodzieży. Służy też jako jedna z głównych rozrywek po odrobieniu lekcji – cieszą się nim zapaleni, młodzi gracze lub nastoletnie pisarki blogów. Ciężko jest dzielić domowy komputer między kilka osób, szczególnie z nastoletnim zapotrzebowaniem na wiedzę i […]

Read this post Read more

Czas na telewizory 4K! Czy wiesz, co oznacza ten skrót?

0

Written by in NewsyGrudzień 27th, 2015

Chociaż technologia Full HD wciąż cieszy się największą popularnością wśród miłośników dobrego kina, to całkiem możliwe, że już wkrótce na prowadzenie wysuną się urządzenia o czterokrotnie wyższej rozdzielczości. Mowa tu o telewizorach 4K. Co oznacza ten skrót i jakie są zalety takiego sprzętu? 

Read this post Read more

Jak skutecznie zabezpieczyć swój komputer przed wirusami?

0

Written by in NewsyListopad 9th, 2015

W dobie przelewów internetowych, pracy wykonywanej zdalnie oraz portali społecznościowych, na których umieszczamy wiele osobistych informacji, bezpieczeństwo naszego komputera staje się szczególnie istotne. Co możemy zrobić, by mieć pewność, że dobrze chronimy swoje dane?

Read this post Read more

Podłączamy tablet do telewizora – jak zrobić to w prawidłowy sposób?

0

Written by in NewsyListopad 6th, 2015

Niewielkie rozmiary i niska waga tabletów to ich niewątpliwa zaleta. Jednak oglądanie filmów na małym ekranie sprawdza się tylko podczas podróży lub w komunikacji publicznej. Gdy jesteśmy w domu, często wolimy całą rodziną lub z przyjaciółmi obejrzeć film na wielkim ekranie. Wystarczy podłączyć tablet do nowoczesnego telewizora. Jak to zrobić?

Read this post Read more

Hakerstwo a „hakierstwo” – fikcja a rzeczywistość

0

Written by in Hardware, NewsySierpień 9th, 2015

W niezliczonych filmach i serialach zawsze w składzie specjalistów jest miejsce od jednego speca nie popisującego się siłą mięśni, ani celnego strzelania, lecz w łamaniu cyfrowych zabezpieczeń. Za pomocą kilku kliknięć potrafią niemalże cuda. A jak wygląda rzeczywistość?

Read this post Read more

Kto w Twojej firmie nie dba o bezpieczeństwo?

0

Written by in Newsy, SoftwareLipiec 11th, 2015

W każdej firmie z pewnością znajdzie się osoba, która do bezpieczeństwa w świecie wirtualnym podchodzi nad wyraz radośnie. Nic nie robi sobie z ostrzeżeń, nakazów, zakazów, a kolejne próby namówienia jej na regularne aktualizacje programów antywirusowych oraz firewalli spełzają na niczym. Ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się, który dział z firmy naraża ją na największe niebezpieczeństwo? […]

Read this post Read more

CES, czyli co słychać w Las Vegas

0

Written by in NewsyStyczeń 18th, 2015

Do 10 stycznia trwały targi elektroniki konsumenckiej w Las Vegas. Jest to impreza tradycyjnie uznawana za jedną z najważniejszych w całym technologicznym światku, często decydująca o tym, jak danej firmie uda się wejść w nowy rok. Dlatego też w trakcie pobytu w stolicy hazardu mało kto kalkuluje, wytaczane są najcięższe działa. Zobaczmy, co do tej […]

Read this post Read more

Microsoft pożegna się z marką Xbox i Bing?

0

Written by in Newsy, SoftwareListopad 8th, 2013

Microsoft intensywnie szuka zastępstwa dla wciąż urzędującego CEO koncernu – Steve Ballmer ma ustąpić w przeciągu najbliższych 10 miesięcy, a dotychczasowe doniesienia, wśród kandydatów do objęcia stanowiska, mówiły o osobach Stephena Elopa (poprzedni CEO Nokii) oraz Alana Mullay’a, który jest dyrektorem zarządzającym marką Ford. Ten ostatni twierdzi, że do zmiany stanowiska wcale mu się nie […]

Read this post Read more

Android 4.4 KitKat tuż tuż

0

Written by in Newsy, SoftwarePaździernik 31st, 2013

Całkiem niedawno media społecznościowe obiegła nowina, że niektórzy z popularniejszych polskich blogerów otrzymali specjalną przesyłkę, w której był czekoladowy Android, jednoznacznie kojarzący się z logiem najchętniej używanego na świecie systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych. Rzecz jasna, była to całkiem udana akcja promująca nową wersję systemu od Google. Tymczasem wiemy na ten temat już nieco więcej.

Read this post Read more

Microsoft Surface 2 – warto?

0

Written by in Hardware, NewsyPaździernik 21st, 2013

O Microsofcie można mówić naprawdę wiele złego, ale gigant z Redmond walkę o pozycję na rynku ma chyba zaczepioną głęboko w DNA. Po takim sobie przyjęciu tabletów z serii Surface, MS nie porzucił pomysłu, ale zamknął się w laboratoriach by konsumenci na widok drugiej odsłony urządzenia wyskoczyli z butów. Czy Surface Pro 2 podołał zadaniu?

Read this post Read more

Latest News From

Laptop do gier – na co zwrócić uwagę?

Czerwiec 8th, 2016
Written by

Co przyniesie era post-PC?

Maj 6th, 2016
Written by

Jaki czajnik elektryczny kupić?

Luty 3rd, 2016
Written by